Sdružení STŘECHA SPECIÁL

Sdružení STŘECHA SPECIÁL

Jsme členem sdružení Střecha Speciál. V rámci tohoto sdružení se snažíme prosadit na střechu kvalitní a trvanlivé materiály.

Bohužel je v dnešní době hobby-marketů praxí, že zákazníci vybírají jen na základě ceny, protože neznají skutečné vlastnosti materiálu. Proto se snažíme vzdělávat jak koncové zákazníky, tak realizační firmy v problematice materiálů – a jak s těmito materiály pracovat.

Co je STŘECHA SPECIÁL?

Největší síť specializovaných prodejců

S bolavým zubem nepůjdete za všeobecným lékařem; vadný kohoutek si zase nenecháte opravit od elektrikáře. Svěřte proto i svou střechu do rukou skutečných odborníků!

42 prodejen, 300+ specialistů

Stavba či rekonstrukce střechy je náročný proces. Naši zkušení specialisté Vám pomohou vybrat materiály, které zajistí dlouholetou životnost vaší střechy. Pobočky máme ve všech krajích ČR a vyřešíme každý váš problém!

Kompletní služby

Výpočet spotřeby materiálu, doprava zboží na stavbu, doporučení realizační firmy, nezávazná kalkulace, dílna a půjčovna nářadí, technické poradenství, poprodejní servis, školení a akce, věrnostní programy…

Věrnostní program Střecha Speciál

Věrnostní program je tu proto, aby ukázal směr budoucího vývoje. Tím směrem je kvalitní materiál, nikoliv slepá preference ceny.
  • Odměny v programu jsou kvalitní nástroje pro Vaši každodenní práci
  • Doba trvání: březen – listopad
Princip fungování:
  1. Nakoupíte vybrané prémiové produkty
  2. Do programu se Vám načtou body
  3. Po dosažení bodové hranice si vyberete odměnu z kategorie
  4. Pokračujete k další kategorii

Přehled produktů

STŘECHA SPECIÁL – katalog 2021 (soubor .PDF, 5 MB)
vernostni-program-2021

Partneři