Prodejny
V roce 2020 proběhne již 9. ročník Coleman univerzity. Z kurzů, které znáte, zůstaly jen ty nejvíce žádané – montážní kurzy zaměřené na chybějící klempíře a izolatéry. Nově byly přidány kurzy zaměřené na konkrétní značkové materiály.

Univerzita vstupuje do svého 9. ročníku a za tu dobu ji absolvovalo 550 řemeslníků. Univerzita si nedělá ambice nahradit učňovské školství, ale v dnešní době, kdy je velký nedostatek řemeslníků, je to možnost jak zlepšit kvalitu řemeslníků vzděláváním dospělých, kteří třeba neprošli vůbec žádným učebním oborem zaměřeným na střechy a nebo jsou vzděláni v jiných oborech. V rámci praktických kurzů se seznámí se základními řemeslnými dovednostmi zaměřenými na práci s kvalitními a prémiovými materiály.

Místa konání kurzů

Kurzy se konají v Olomouci, Ostravě a Vsetíně v profesionálně vybavených školících prostorách. Účastníci kurzu mohou přijet vlakem a lidé z Univerzity se postarají o jejich dopravu do místa konání kurzu i na ubytování.

Výběr kurzů

Coleman univerzita – katalog 2020 (katalog kurzů, soubor .PDF) Katalog obsahuje veškeré informace o jednotlivých kurzech. Na každé stránce naleznete podrobný popis výhod (obchodních argumentů), které absolvování tohoto kurzu přinese a dále program kurzu. Kurzy kromě teoretických informací zahrnují zejména možnost praktického vyzkoušení jednotlivých činností přímo na modelech střech.

Další informace, objednávka

  • V ceně kurzu je zahrnuto použití profesionálního nářadí, spotřebovaný materiál a spotřebované energie.
  • Cena za dopravu a ubytování není obsažena v ceně kurzů, jedná se o individuální náklad zákazníka.
  • V cenách kurzů je zahrnuto stravování v průběhu dne (oběd, nápoje) vyjma kurzů M, M1 a M2, kde jsou v ceně jen nápoje.
  • Na konci každého kurzu předá lektor úspěšným absolventům kurzu certifikát o absolvování kurzu.

Jak objednat?

Pro více informací nebo objednávku kurzů kontaktujte naše prodejny. Sdělíme Vám termíny kurzů, na které se můžete přihlásit.