Prodejny

Omezení maloobchodu a provozní doby

Omezení maloobchodu a provozní doby

V souladu s nařízením Vlády ČR jsme od pondělí 16. 3. omezili maloobchodní prodej – zboží i nadále dovážíme nebo bezkontaktně vydáváme.

Velkoobchodní prodej je povolen a proto pro  živnostníky, realizační a obchodní firmy máme nadále otevřeno a fungujeme v plném rozsahu vč. naší dopravy.

Jediné omezení pro tyto subjekty je zkrácení provozní doby našich skladů a dočasné pozastavení sobotního prodeje. Do konce příštího týdne (29. 3.) je provozní doba na všech našich prodejnách pouze od pondělí do pátku od 7.00 do 16.00 hodin

Pro koncové zákazníky zůstává možnost si zboží objednat telefonicky či e-mailem včetně dopravy na místo určení (PPL, nebo náš rozvoz) – kontaktujte  v případě potřeby naše prodejny.

Žádáme všechny zákazníky o minimalizaci osobního styku a komunikaci s prodejnami a obchodními zástupci prioritně po telefonu či elektronicky.

Při návštěvě našich prodejen žádáme o ohleduplnost. Prosím dodržujte větší odstup od našich prodejců a obchodních zástupců – opatření na jednotlivých prodejnách bude řešeno dle konkrétních možností, dbejte proto prosím pokynů našich kolegů.

Děkujeme za pochopení.