Prodejny

Nenašli jste to, co hledáte?

> Kariéra! > Nenašli jste to, co hledáte?

Nenašli jste to, co hledáte?

> Kariéra! > Nenašli jste to, co hledáte?

Kdo jsme?

Od roku 1992 žijeme střešními materiály – prodáváme vše od střešních tašek přes okna a zateplení až po latě a hřebíky. Jsme členové sdružení specialistů Střecha speciál a spolupořádáme a spoluvlastníme největší specializovaný veletrh Střechy Praha.

Máme 4 pobočky a tým o 53 lidech, který teď rozšiřujeme.

Férový zaměstnavatel

K zaměstnancům se chováme čestně, a proto se jim v naší firmě líbí. Nejdéle je v našem týmu Pavlína Macháčková ze Kbel – už 25 let!

Jsme rodinná firma!

Dlouhodobých vztahů si vážíme, ke všem zaměstnancům se proto chováme přátelsky a s úctou.

Jsme stabilní firma!

Střešní materiály prodáváme už od roku 1992 a těšíme se na další roky v tomto oboru.

Jsme profesionálové!

O střešních materiálech víme vše – a rádi to naučíme i vás. Po nástupu vás čeká intenzivní zaškolení a pak pravidelná školení začátkem roku.

Nenašli jste to, co hledáte?

Máme hlad

Máme hlad po nových šikovných lidech. Protože základem úspěšné firmy je dobrý tým. A dobrý tým tvoří šikovní lidé. Šikovní lidé se vždy zaplatí a nikdy jich není dost. Proto máme hlad pořád.

Hledáme pracovité a aktivní zaměstnance

Možná pracujete ve firmě, kde si ještě nikdo nevšiml, jak dobře vám to jde od ruky. Nebo vám váš stávající zaměstnavatel sjednává práci od rána do večera a navíc se nemůžete domluvit na rozumných penězích. Anebo děláte sami na sebe, ale už vás nebaví domlouvat si kšefty a řešit každou maličkost se zákazníky jako obchoďák.

Vidíte se u nás ve firmě novou pozici?

Pojďte se potkat s námi. Oceníme vaše dlouholeté zkušenosti i elán pro práci. Určitě pro vás najdeme vhodnou pracovní pozici tak, aby vyhovovala vám a skvěle pokrývala i naše potřeby. Našim zaměstnancům se u nás líbí – nabízíme dobré peníze, je s námi rozumná řeč a pracuje se u nás bezvadně, protože máme opravdu dobrý a akční tým.

Dobrá domluva a jasná komunikace

  • Svých zaměstnanců si vážíme.
  • O tom svědčí i minimální fluktuace zaměstnanců. Odchází se od nás zpravidla na vyšší pozici, do důchodu nebo na mateřskou.
  • V naší firmě se obecně hodně komunikuje, rychle řešíme jakékoli konflikty a snažíme se dohodnout tak, aby se na tom shodly vždy obě strany.

Domluvíme se na náplni práce

  • Pokud jste v nabízených pozicích nenašli práci podle vašich představ, ale líbí se vám to, co děláme a jak pracujeme, napište nám.
  • Rádi se s vámi potkáme a vymyslíme pro vás takovou pozici, která bude dávat smysl vám i nám.
  • Zakládáme si na rozumném a vstřícném jednání, proto je u nás radost pracovat.
Hledáme přátelského člověka, který rád pomáhá a radí zákazníkům. Vybíráme mezi sebe dalšího týmového hráče. Nehledáme pasivního zaměstnance čekajícího na pokyny, ale aktivní a samostatnou osobnost.

Chci se přihlásit – co dál?

Zašlete váš životopis spolu s motivačním dopisem Vratislavu Krocovi nebo Alešovi Nyklovi na níže uvedené e-maily.

Aleš Nykl

Vedoucí obchodního týmu

Vratislav Kroc ml. - jednatel, provozní ředitel

Ing. Vratislav Kroc ml.

Provozní ředitel

Jak to u nás chodí

Své práci rozumíme, ale taky nás opravdu baví! Proto do týmu hledáme parťáky, kteří budou naše nadšení sdílet.

Ve videu „Střechy nás baví“ se seznámíte s tím, jak to u nás funguje, jak vypadá naše každodenní práce, ale hlavně taky poznáte, že do všeho, co děláme, vkládáme energii – máme rádi dobře odvedenou práci!

Napsali o nás...

Stavebnictví: průkopníci moderního stylu obchodování (rozhovor pro Business animals – 19. 7. 2017)

“Firmy většinou nelevitují v prostoru, jsou někde ukotveny, mají svého dodavatele, u kterého jsou zvyklé nakupovat. My je musíme přesvědčit a vybudovat si důvěru, aby měli chuť nás vyzkoušet. Na rozdíl od ostatních firem máme dobře vypracovaný marketingový systém, kde hlídáme celý proces na více úrovních.” Celý článek

Střecha jako hobby (rozhovor pro Střechy, fasády, izolace – 6. 2013)

„V roce 1992 založil firmu STAV-INVEST, která dnes patří mezi pětici největších prodejců střešních krytin v České republice. V roce 1998 stál u zrodu veletrhu Střechy Praha, který si brzy vydobyl renomé největší přehlídky střešních materiálů, krytin a dalších potřeb pro střechy a pro ty, kdo na nich pracují..“ Celý článek

Trh na hraně možností (rozhovor pro Střecha Speciál revue – 7. 2021)

Nahoru, dolů v rychlém sledu a nepředvídatelné pohyby, to je rodeo. Podobně to nyní vypadá na trhu stavebních materiálů. O zákulisí, příčinách i doporučeních, jak na tuto situaci reagovat, aby pro vás dopady byly co nejméně bolestivé, jsme si povídali s obchodním ředitelem společnosti Stav-Invest, panem Jiřím Hlomem. Celý článek