Hlavní změny cen na září (8. 9.)

Hlavní změny cen na září (8. 9.)

PÁLENÉ KRYTINY A ZDIVO – přerušení výroby

Turbulentní vývoj cen energií jste jistě všichni v médiích zaznamenali, bohužel se objevily první případy, kdy výrobci pálených krytin a zdiva avizují přerušení výroby. Z Německa přišla informace od výrobce NELSKAMP, u nás je to výroba cihelných bloků PROFIBLOK výrobce KM BETA.

BETONOVÁ STŘEŠNÍ KRYTINA

Ani v jednom případě nebude omezena výroba betonové střešní krytiny, na růst cen energií ale NELSKAMP musel reagovat okamžitým zvýšením cen betonové krytiny. Zvýšení cen je v průměru o 7-10%. Omlouváme se za případné komplikace. 

ASFALTOVÉ PÁSY

Nový ceník vydáváme i na asfaltové pásy ROOFSPECIAL, v tomto případě se jedná o pokles cen o 5-10%.

STŘEŠNÍ A FASÁDNÍ DOPLŇKY HPI CZ

Na střešní a fasádní doplňky HPI CZ proběhly změny cen oběma směry. Ceny se snižují u výrobků ze železa – nosných plošin, protisněhových zábran, bezpečnostních prvků a držáků solárních panelů. Naproti tomu vyšší ceny nově jsou u některých doplňků k fasádním systémům, perlinky a elektroinstalačních prvků.

POLYSTYREN

K dalšímu poklesu cen dochází i u polystyrenu. Dostupnost je stále ca týden od objednání.

OCELOVÉ KRYTINY – aktuální ceníky a akce

V srpnu aktualizovali své ceníky všichni výrobci ocelových krytin a zároveň připravili akční nabídky na vybrané krytiny. Napříč trhem došlo ke snížení cen o 10-20% na nové objednávky. Aktuální ceníky a akční nabídky naleznete na našem webu.

Nevíte si rady s výběrem střechy?

Střecha je nejdůležitější a nejsložitější část domu. Nejste na to sami. Rádi Vám pomůžeme přímo. Problematiku střech řešíme každý den a troufneme si říct, že to umíme.